Do głównej treści

„Marka Woolworth współkształtowała handel znany w obecnej formie już ponad 140 lat temu. W wizji marki Woolworth określiliśmy, co reprezentujemy i dokąd zmierzamy. Jesteśmy dumni, że marka Woolworth zmierza w kierunku sukcesu w Niemczech, a w przyszłości również w Europie. Inspirowanie ludzi szerokim asortymentem, oferowanie dobrych produktów w uczciwych i niskich cenach oraz pomoc w kształtowaniu przyszłości stacjonarnego handlu detalicznego – oto tak brzmi nasza misja!“ 

Roman Heini, CEO

Nasze DNA

Jesteśmy Woolworth

Już w 1879 roku wynaleźliśmy „dyskont”, co miało decydujący wpływ na handel detaliczny. Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią domów towarowych w Niemczech. Od ponad 140 lat oferujemy szeroką gamę produktów dostępnych w niskich cenach. Jesteśmy domem towarowym znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania klienta. Dotrzesz do nasz szybko. Oferujemy różnorodny i użyteczny asortyment.

Posiadamy w ofercie produkty codziennego użytku w uczciwej cenie i wyraźnie koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach naszych klientów.

Nasza wizja

W niedalekiej przyszłości planujemy prowadzić ponad 1.500 domów towarowych w Niemczech i tym samym stać się największą i najpopularniejszą siecią domów towarowych w tym kraju. Dzięki szybkiemu tempu naszej ekspansji, ciągłemu rozwojowi naszej oferty i koncepcji sprzedaży oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu stacjonarnym, od 2023 roku będziemy rozszerzać nasz unikalny i elastyczny format sprzedaży na inne kraje. W perspektywie średnioterminowej chcemy stworzyć sieć 5000 domów towarowych w Europie.

Nasza strategia

Wszyscy, począwszy od najmłodszych na najstarszych klientach kończąc, doceniają Woolworth jako lokalny dom towarowy.

 W sklepach Woolworth, rodziny i wszyscy, dla których liczą się niskie ceny, mogą sobie pozwolić na własny styl, dobrą jakość za uczciwą cenę i jednocześnie piękny wystrój wnętrza. Osiągamy to dzięki szybkiemu wzrostowi, efektowi skali oraz szczupłym i celowo prosto utrzymywanym strukturom organizacyjnym firmy. W ten sposób oferujemy dobre rzeczy w korzystnych cenach. W przypadku artykułów gospodarstwa domowego, odzieży i dekoracji stawiamy naszych klientów i ich domy w centrum wszystkiego, co robimy. Ciężko pracujemy, aby zaskoczyć Cię nowymi pomysłami w rozsądnej cenie. 

Nasze wartości

Jesteśmy kupcami i traktujemy naszych klientów jak równych sobie. Kierujemy się uczciwością wobec naszych pracowników i postrzegamy naszych dostawców jako partnerów. Dla nas niskie ceny i dobra jakość nie wykluczają się wzajemnie.

Działamy odpowiedzialnie!

Jako duża firma handlowa bierzemy odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Już od 2010 roku wspieramy fundację „help and hope”, która działa na rzecz dzieci w potrzebie. Uczciwość i sprawiedliwość towarzyszą nam na co dzień i mają wpływ na wszystkie podejmowane przez nas decyzje. Odpowiedzialne korzystanie z zasobów to dla nas oczywistość. Dlatego angażujemy się w optymalizację procesów i oszczędność energii z korzyścią dla środowiska.

  • Instagramie
  • Facebooku
Zurück zum Seitenanfang