Do głównej treści

WARUNKI UCZESTNICTWA

WARUNKI UCZESTNICTWA z INFORMACJĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

1.    Przedmiot konkursu, organizator/podmiot odpowiedzialny i udział
 
1.1 Niniejsze warunku uczestnictwa i informacje o ochronie danych osobowych regulują udział uczestników w konkursie „Woolworth the Hype” oraz pobieranie i wykorzystywanie przekazanych przez uczestników danych.
 
1.2 Poprzez uczestnictwo w konkursie akceptujesz te warunki uczestnictwa jako uczestnik.
 
1.3 Uczestnictwo w konkursie odbywa się następująco:
 
Aby wziąć udział, wystarczy
 
(i)      śledzić konto Woolworth @woolworthpolska na Instagramie i konta influencerów, którzy organizują ten konkurs oraz
(ii)     w komentarzu zdradzić, jaki produkt Woolworth jest dla Ciebie „Hype”.
(iii)    polubić posty.
(iii)     Swoje szanse na wygraną zwiększysz, jeśli w swojej relacji na Instagramie udostępnisz post o konkursie.
 
Koniec udziału w konkursie, organizowanym na kanałach Instagrama przez @tati_tastes @eliza.gwiadza_official @kajabumeika zaplanowany jest na 05.06.2023 roku godz. 23:59  
1.4 Podmiotem odpowiedzialnym za konkurs jest 
Woolworth GmbH, Mönninghoffs Feld 5, 59425 Unna.
 
1.5 Konkurs odbywa się na platformie Instagram. Konkurs nie jest w żaden sposób powiązany z operatorami tej platformy. Nie przejmujemy żadnej odpowiedzialności za działanie (w szczególności dostępność techniczną) platformy.

2.    Osoby uprawnione do udziału i wygrane
 
2.1 Do udziału w konkursie mają prawo wyłącznie osoby, które w momencie wzięcia udziału mają ukończone przynajmniej 18 lat i na stałe mieszkają w Polsce. Osoby, które nie są uprawnione do uczestnictwa w konkursie, nie będą miały prawa do żadnej nagrody, nawet w przypadku jej przyznania.
 
2.2 Każdy użytkownik może wziąć udział tylko w swoim własnym imieniu. Nagrody nie mogą być przenoszone na osoby trzecie. Nagrody nie mogą być wypłacane w gotówce. Wymiana nagrody jest wykluczona.
 
2.3 Nagroda jest wysyłana danego zwycięzcy pocztą/mailem na podany (patrz punkt 3.2) adres. Wraz z przekazaniem nagrody firmie kurierskiej ryzyko przechodzi na zwycięzcę. Nie przejmujemy żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z dostawy.

3.    Nagrody i powiadomienie o nagrodach
 
3.1 W zależności od konkursu wylosowany zostanie kupon Woolworth w wysokości 500 zł.
3.2 Zwycięzcy zostaną wyłonieni w następujący sposób.
Spośród wszystkich uprawnionych uczestników, którzy na czas spełnią warunki konkursu zgodnie z punktem 1.3, w drodze losowania wyłoniony zostanie każdorazowo 1 zwycięzca.
Zwycięzcy zostaną powiadomieni dnia 06.06.2023 w wiadomości prywatnej (Direct Message, DM).
W powiadomieniu o nagrodzie za pośrednictwem DM influencerzy poproszą zwycięzców o podanie zgodnych z prawdą i kompletnych danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia konkursu na adres e-mail podany w DM. Jeśli w ciągu 5 dni od wysłania powiadomienia o nagrodzie nie zostanie odebrany przez nas e-mail z pełnymi danymi zwycięzcy, prawo do nagrody wygasa.

4.    Postanowienia końcowe
 
Jeżeli powyższe warunki uczestnictwa będą zawierały nieważne postanowienia, nie wpłynie to na ważność pozostałych warunków. Dochodzenie praw drogą sądową jest wykluczone. Obowiązuje prawo niemieckie.
 

5.    Informacje o ochronie danych osobowych
 
My i firma earnesto GmbH (por. punkt 1.4) jesteśmy odpowiedzialni za pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników.
 
W tym zakresie pobieramy imię i nazwisko, adres i adres e-mail zwycięzców konkursu w ramach wiadomości e-mail, o której mowa w punkcie 3.2 powyżej. Dane te są nam potrzebne do sprawdzenia uprawnień i wysłania ewentualnej nagrody. Twój adres e-mail jest nam potrzebny do korespondencji z Tobą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich uprawnień lub przyznania nagrody.
 
Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do przeprowadzenia konkursu i zostaną usunięte w ciągu 12 miesięcy od daty zakończenia uczestnictwa, chyba że będziemy prawnie zobowiązani do ich dłuższego przechowywania. Przez ten okres będziemy przechowywać Twoje dane na wypadek, gdybyś chciał(-a) dochodzić roszczeń w związku z konkursem.
 
Mamy prawo ujawnić Twoje nazwisko i adres podmiotom trzecim w celu wysłania nagrody, a mianowicie firmie wysyłkowej, która wyśle nagrody. Ponadto nie przekażemy podmiotom trzecim żadnych Twoich danych osobowych.

Zaznaczamy, że nie odpowiadamy za gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez platformę Instagram, na której odbywa się konkurs. Więcej informacji na temat tego, jak obchodzi się ona z Twoimi danymi, znajdziesz w odpowiednich oświadczeniach operatora platformy dotyczących ochrony danych.

  • Instagramie
  • Facebooku
Zurück zum Seitenanfang